administrare profesori

Nr.
crt.
Nume și prenume Disciplina Editeaza Sterge
1. Ene Cristian Limba română
2. Șerbu Alina Limba română
3. Gheorghiță Daniela Limba română
4. Teodorof Roxana Limba română
5. Haret Daniela Matematică
6. Iconaru Viorica Daniela Matematică
7. Diaconescu Mirela Manuela Matematică
8. Paraschiv Sabrina Matematică
9. Ritzi Cristina Silvia Matematică
10. Avram Daniela Fizică
11. Neicu Costel Fizică
12. Miron Gina Chimie
13. Dobre Florentina Religie ortodoxă
14. Vîntu Maria Chimie-Fizică
15. Andrei Veronica Chimie
16. Mitrică Claudia Biologie
17. Petcu Adriana Cristina Biologie
18. Dănăilă Luminița Geografie
19. Bogoiu Mariana Camelia
20. Bratosin Viorel-Sebastian Istorie
21. Popa Marian Discipline socio-umane
22. Colescu Alina Limba franceză
23. Ghenov Georgiana
24. Chirac Steliana Limba franceză
25. Delighiosu Laura Cristina Limba engleză
26. Dumitrescu Brîndușa Cristina Limba engleză
27. Badea Claudia Iuliana Limba engleză
28. Meiroșu Mădălina Limba română
29. Egorov Eugenia-Maria Limba germană
30. Enache Mariana Informatică
31. Buțea Eugenia-Elena Informatică
32. Lăzărescu Lucia Doina Religie ortodoxă
33. Săraru Viorica Religie ortodoxă
34. Horneț Andrei Educație fizică și sport
35. Ciocan Valentin Alin Educație fizică și sport
36. Bălan Gabriela Educație muzicală
37. Aramă Antonia Educație tehnologică
38. Olteanu Veronica Educație plastică
39. Codrescu Mariana Învățătoare
40. Băcanu Mariana Învățătoare
41. Nicolau Marinela Teodora Învățătoare
42. Poienaru Cezaria Învățătoare
43. Codreanu Magdalena Învățătoare
44. Gheorghe Luminiţa Învățătoare
45. Neculai Daniela Învățătoare
46. Neculae Gabriela Învățătoare
47. Văsii Ileana-Daniela Educatoare
48. Talpău Iuliana-Măriuca Educatoare
49. Ciocîrlan Nicoleta Educatoare
50. Vlad Andreea Mădălina Educatoare
51. Udrea Adriana Mihaela Educatoare
52. Popa Cătălina Anca Educatoare
53. Badiu Monica Anișoara Educatoare
54. Grosu Catherine Emilia Educatoare
55. Mărăndoiu Dorina-Daniela Educatoare
56. Voicu Anca Farmacie – instruire practică
57. Stamate Nicoleta Medicină generală
58. Stanciu Daniela Farmacie
59. Straton Niculina Recuperare medicală – instruire practică
60. Chivu Anca Recuperare medicală – instruire practică
61. Donțu Mariana Economie; Educație antreprenorială
62. Gorgovan Daniela Pedagogie
63. Mihăilă Florentina Virusologie; Parazitologie
64. Ghiura Tabita Recuperare medicală – instruire practică
65. Petrovici Marieta Recuperare medicală – instruire practică
66. Lazăr Valentin Educație fizică și sport
67. Hoară Daniela
68. Mănăilă Dora Tania Kinetoterapie